Op een zonnige dag in april 2015 reis ik met de bus vanaf Schiphol naar de Keukenhof in Lisse. Ik heb zoveel sores aan mijn hoofd, dat ik, om te relaxen, er even een dagje tussen uit moet.
De zon schijnt, wat wil ik nog meer.
Ik maak gebruik van een combiticket (openbaar vervoer + entree park) om zo zonder in de rij te staan voor een entreeticket de entreepoort te kunnen passeren. Ik vertrek in een volle bus vanaf luchthaven Schiphol naar Lisse. Dit is een ideale manier om de Keukenhof te bereiken. Geen fileproblemen en geen parkeerproblemen. Vanuit Amsterdam worden er georganiseerde tours met vervoer aangeboden.
Ik geniet van de prachtige bloemen en kleuren in het park, de kunst en de bloemenshows.
Het thema dit jaar is Vincent Van Gogh. Hij vormt de inspiratie voor de bloemenshows en de Selfie-tuin. Leuk is ook het bloembollenmozaรฏek van een zelfportret van Vincent van Gogh in duizenden tulpen.
De bloemenshows zijn ook weer prachtig, zoals de bolbloemen, snijbloemen, potplanten en heesters in het Oranje-Nassaupaviljoen en orchideeรซn, anthuriums en bromelia’s in het Beatrix Paviljoen. Alle planten en bloemen zijn op een zeer originele manier tentoongesteld.
Lees meer: Informatie over de Keukenhof
Ik heb genoten deze dag.ย Ik wil u dan ook mee laten genieten van de fotoโs die ik gemaakt heb.
ย

Bekijk ook:ย Fotoโs van de Keukenhof 2015
Tips voor uw reis naar de Bollenstreek



















Bewaar op Pinterest





