Hieronder ziet u een selectie van mijn foto’s van die ik van de Beverwijkse Haventocht tijdens de Instameet Week van de Industriecultuur 2021 maakte.
Voor meer informatie over de Instameet Week van de Industriecultuur 2021 kunt u op de link klikken.
Klik voor de foto’s van de andere locaties op de links: foto’s van Riwald Recycling in Beverwijk, foto’s van de Broedmachine in Beverwijk en de foto’s van het beeldenpark ‘Een Zee van Staal’ in Wijk aan Zee.
Lees meer: Beverwijkse Haventocht
Bewaar op Pinterest
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2021/10/Fotos-Beverwijkse-Haventocht.jpg)
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2023/03/Fotos-Haventocht-in-Beverwijk.jpg)
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2023/03/Fotos-van-de-Haventocht-in-Beverwijk.jpg)
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2023/03/Fotos-Beverwijkse-Haventocht-Oud-Velsen.jpg)
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2023/03/Fotos-Beverwijkse-Haventocht-onderweg.jpg)
![Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos Ik nam deel aan de Instameet Week van de Industriecultuur 2021. Eén van de bezochte locaties was de Beverwijkse haven. Mijn foto's die ik maakte tijdens deze Beverwijkse Haventocht zie je in dit artikel. Lees je mee? #beverwijksehaventocht #boottocht #weekvandeindustriecultuur #beverwijk #instameet #jtravel #jtravelblog #fotos](https://jtravel.nl/wp-content/uploads/2023/03/Fotos-van-Beverwijkse-Haventocht.jpg)