Eind september 2020 breng ik weer eens een bezoek aan de Amsterdamse Waterleidingduinen. Het is twee maanden geleden dat ik er geweest ben en het is prachtig weer. De laatste mooie dag van september.
Ook nu ben ik in een half uur op mijn fiets bij ingang Panneland. Het is mijn achtste wandeling van 2020 in de Amsterdamse Waterleidingduinen.
Ook dit keer wandel ik vanaf de ingang Panneland de Amsterdamse Waterleidingduinen in, op zoek naar damherten en vossen.
Boomkikkers, zonnedauw en zandhagedissen heb ik dit keer niet gezien.
Dit keer lopen de damherten al bij de ingang Panneland. Ik heb vandaag veel damherten gezien.
Ik loop verder naar de vossenburcht. Het is even zoeken waar ze nu weer zitten maar ik zie al heel snel iemand zitten. Later in de middag komen er meer een meer fotografen. De vossen laten lang op zich wachten. Uiteindelijk zie ik er twee. Eentje gaat nog omhoog staan tegen een boomstronk maar dat is zo moeilijk fotograferen met tegenlicht. Op de terugweg kom ik nog een vos tegen. Waarschijnlijk is het eentje die bij de burcht is weggelopen en die ik nu weer tegenkom.
Hieronder vindt u een impressie van de door mij gemaakte foto’s tijdens deze wandeling door de Amsterdamse Waterleidingduinen op 22 september 2020.
Ook de afgelopen jaren heb ik veel wandelingen in de Amsterdamse Waterleidingduinen gemaakt.
Bewaar op Pinterest





